RUNBOTT SPORT TERMO PUDELE ANTRACITA 600 ML

25,00 €
AR PVN
RUNBOTT SPORTS
Klasikas nekad nemirst. Mūsu pudele ar dubultu keramikas pārklājumu un vītņotu aizbāzni, kas uztur dzērienus aukstu 24 stundas vēsu un karstu saglabā 7 stundas, lai jūs varētu ņemt to visur, kur vien vēlaties. Izvēlieties savu no 16 dažādām krāsām.

TEMPERATŪRA, GARŠA UN ILGTSPĒJĪBA
Šīs trīs vērtības padara RUNBOTT daudz vērtīgāku nekā vienkārši atkārtoti lietojamu pudeli. Noslēpums ir tā keramikas pārklājums, kas ļauj ilgstoši uzturēt mūsu dzēriena temperatūru, nepiekļaujot to metālam, kā arī izvairoties no nepatīkamu garšu pārnešanas.
 
JŪS ZINĀT, KA RUNBOTT UZTUR DZĒRIENU 24 STUNDAS VĒSU UN KARSTO DZĒRIENU 7 STUNDAS KARSTU
Daudzums
PIEVIENOJIETIES MUMS CĪŅAI AR GLOBĀLO SASILŠANU 
Tāpat kā Jūs, mēs ļoti nopietni uztveram vides aizsardzību. Izmantojot atkārtoti lietojamas pudeles, mēs samazinām to plastmasas trauku skaitu, kas nodara tik lielu kaitējumu mūsu planētai.
 
TO IR ĻOTI VIEGLI TĪRĪT
Tikai nedaudz tīrā ūdens un jūsu RUNBOTT būs gatavs jaunam piedzīvojumam. Tas ir izveidots ļoti viegls, tam ir rokturis, lai ērti to pārnēsātu. Neaizmirstiet savu RUNBOTT, dodoties uz sporta zāli, pārgājienā vai darbā.
 
IEKŠĒJS KERAMISKAIS PĀRKLĀJUMS
Saglabājiet dzērienu bez metāliskās piegaršas. Vairāk nekādu metālisku garšu.
 
NESLĪDOŠA VIRSMA
Apdare ir košās krāsās. Liela izturība un to viegli turēt, nēsāt.
 
DIVPUSĒJI IZOLĒJOŠĀ KAMERA
Vakuums starp sienām nodrošina lielisku izolāciju, kas neļauj ārējai temperatūrai ietekmēt pudeles saturu.
 
NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS 304
Pārtikas nerūsējošais tērauds. Bez BPA, ļoti izturīgs, kā arī ļoti viegls.
 
REVOLŪCIJA SĀKAS MŪSOS PAŠOS, VAI JŪS PIEVIENOSITIES MAN?
Katru sekundi jūrās un okeānos tiek izmesti vairāk nekā 200 kilogrami atkritumu. 80% no šīm atkritumiem ir plastmasa un tās atvasinājumi, kuru noārdīšana var aizņemt pat 1000 gadus, nopietni ietekmējot jūras dzīvi un attiecīgi arī mūs.
Mēs vēlamies to mainīt. Samaziniet videi kaitīgās plastmasas patēriņu un palieliniet atkārtoti lietojamu produktu lietošanu ikdienā.
 
IR PIENĀCIS LAIKS MAINĪT PARADUMUS UN UZLABOT MŪSU PASAULI.
Runbott ir atkārtoti lietojams konteiners, kas izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem un kas, uzturot dzērienu stundām nemainīgā temperatūrā, neveidos ne garšas, ne smakas. To ir viegli tīrīt, un tas arī palīdz neradīt vairāk atkritumu. Paldies par piedalīšanos Runbott dzeršanas revolūcijā.
RUNBOTT
RUNBOTT SPORT ANTRACITA
10 vienības:

Datu lapas

IEKŠĒJS KERAMISKAIS PĀRKLĀJUMS