Preces tiek nosūtītas, izmantojot kurjera pakalpojumus. Visas preces tiek piegādātas OSMOZE SIA kontā 1-10 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas (atkarībā no kurjera un saņēmējvalsts).

Piegādes cenu redzēsiet, izvēloties kurjeru un piegādes adrese.

Ja pasūtījums tiks iesniegts un apmaksāts līdz pulksten 12:00, preces tiks nosūtītas tajā pašā darba dienā, ja vēlāk - pasūtītās preces tiks nosūtītas nākamajā darba dienā. 

Ja izvēlaties maksāt kurjeram vai pakomātā, preces tiks nosūtītas uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas. Šis maksājuma veids nav pieejams visās valstīs.

Ja esat izvēlējies norēķināties par precēm kurjeram (skaidrā naudā vai ar kredītkarti) vai caur pakomātu (tikai ar karti), piegādes cenai tiks pievienotas skaidras naudas administrēšanas maksas.

Saņemot sūtījumu, pārbaudiet, vai sūtījums nav bojāts. Ja tas ir bojāts, lūdzu, informējiet par to kurjeru un nekavējoties sazinieties ar mums. Pēc preču pieņemšanas un kurjera dokumentu parakstīšanas bez piezīmēm uzskatīsim, ka jūs apstiprināt, ka sūtījums ir kārtībā un piegādāts pareizi.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, jebkurā dienas laikā atbildi saņemsiet pēc iespējas ātrāk, vai zvaniet.