GALVENIE JAUTĀJUMI


• Lielākā daļa parasto ūdens filtru krūžu izmanto 2 pakāpju ūdens filtrus, turpretī ZeroWater® ūdens filtru krūzes izmanto patentētu FIVE pakāpju filtru.
• ZeroWater® filtros tiek izmantota jonu apmaiņas tehnoloģija, nevis vienkāršs ūdens filtrs tikai ar oglekli.
• ZeroWater® filtri noņem praktiski visas (99,6%) nosakāmās izšķīdušās cietās vielas, savukārt vadošie zīmoli noņem tikai līdz 50%.

How-long-will-the-ZeroWater-Filter-lastNē, ZeroWater® TDS mērītājs mēra kopējo izšķīdušo cietvielu daudzumu un nav paredzēts svina līmeņa mērīšanai.
LielbritānijaSvina parasti nav plašākā sabiedriskā ūdens apgādes tīklā Apvienotajā Karalistē, bet tas var būt mājās, kuras uzceltas pirms 1970. gada un svina cauruļvadi ved ūdeni ap māju. Apvienotajā Karalistē ir noteikts standarta slieksnis 10 μg / l.ASVEPA ir noteikusi maksimālo slieksni 15 ppb svina saturam krāna ūdenī. ZeroWater® filtrācija ir sertificēta, lai tā atbilstu šīm prasībām.
Iekļautais TDS skaitītājs nodrošina kopējo izšķīdušo cietvielu nolasījumu daļās uz miljonu, ppm.
Kopējās izšķīdušās cietās vielas (TDS) ir neorganiski piemaisījumi, kas atrodami ūdenī, un tas veicina ūdens garšas atšķirības. Izšķīdušās cietvielas nonāk mūsu ūdensapgādē caur veciem cauruļvadiem, ceļu sāļu, pesticīdu, mēslošanas līdzekļu un citu daudzumu noteci.
Sakarā ar to, ka piecu pakāpju filtrēšanas sistēma darbojas daudz grūtāk nekā parastie 2 pakāpju filtri, filtrēšana būs nedaudz lēnāka, kā arī tā noņem vairāk piesārņotāju.
Kad filtrs beidzas kalpošanas laikā, ūdenī var rasties skāba vai viegla zivs smarža / garša. Kā norādīts mūsu instrukcijās, tiklīdz digitālais mērītājs sasniedz 006 vai iedegas gaismas indikators (atkarībā no tā vai bija iekļauts jūsu ierīcē), jums vajadzētu pārtraukt filtra, kura derīguma termiņš ir beidzies, izmantošanu. Mūsu filtrācijai ir norāde par darbības beigām, turpretim standarta filtri to nedara. Turpinot filtra izmantošanu, pēc tā derīguma termiņa iztecēšanas jonu lodītes tikai vēl vairāk pasliktināsies, un var samazināties pH līmenis. PH līmeņa pazemināšana nav bīstama, bet ārkārtas gadījumā pastāv iespēja, ka pH līmenis var tikt samazināts pietiekami zems, lai rastos ūdens garšas atšķirības, parādoties metra rādījumā zem 1 vai 2. Mēs nevaram noteikt vai ir filtrs priekšlaicīgi sabojājies, jo mums nav norādes par jūsu krāna ūdens kvalitāti (dažādās vietās ūdens ir atšķirīgs, un mums nav iespējas uzzināt katra ūdens specifiskās īpašības), kā arī par jūsu ikdienas ūdens patēriņu. Tā kā krāna ūdens kvalitāte mainās, pH pazemināšanās arī tad, kad jūsu filtrs ir sasniedzis izsmelšanas punktu.
Lielākā daļa sadzīves atkritumu un otrreizējās pārstrādes centri pieņem pārstrādei izmantotus filtrus. Filtri ir jāizmet plastmasas pārstrādes tvertnēs, un pēc tam tie tiks pārstrādāti un pārvērsti citos izstrādājumos, piemēram, dārza mēbelēs. Vispirms, lūdzu, sazinieties ar vietējo pašvaldību.


KĀ TAS DARBOJAS?


• Lielākā daļa parasto ūdens filtru krūžu izmanto 2 pakāpju ūdens filtrus, turpretī ZeroWater® ūdens filtru krūzes izmanto patentētu FIVE pakāpju filtru.
• ZeroWater® filtros tiek izmantota jonu apmaiņas tehnoloģija, nevis vienkāršs ūdens filtrs tikai ar oglekli.
• ZeroWater® filtri noņem praktiski visas (99,6%) nosakāmās izšķīdušās cietās vielas, savukārt vadošie zīmoli noņem tikai līdz 50%.
ZeroWater® jonu apmaiņas filtrs sastāv no 5 līmeņiem, kurās apvienotas patentētas tehnoloģijas, lai ūdenī noņemtu organiskos un neorganiskos piemaisījumus, nodrošinot vienīgo filtrēto ūdeni, kurā ir tik maz izšķīdušo cietvielu kā attīrītam pudelēs pildītam ūdenim.
Mēs nepiedāvājam mājas aprīkojumu vai beznodkļa ZeroWater® filtru sistēmu.Visiem mūsu 10 un 12 glāžu ūdens filtru krūzēm un 23 glāžu ūdens filtru dozatoriem ir ērts pildījums, kuru var veikt tikai ar vienu roku. Krūzi var izmantot atdzesētu, tieši no ledusskapja, nenoņemot ūdens filtru.
Pat ja pakalpojumu sniedzējs spēj attīrīt ūdeni tādā mērā, kā to dara ZeroWater®, ūdens tik un tā var uzņemt ķīmiskas vielas ceļā no attīrīšanas iekārtas uz krānu vai no cauruļvadiem jūsu mājās, kas krāna ūdenim piešķir raksturīgu garšu. ZeroWater® garšo svaigi un atsvaidzinoši.
Ja jums ir pieejams labs ūdens, īpašnieks ir atbildīgs par to, lai urbums tiktu pārbaudīts un testēts attiecībā uz dažādām vielām, ieskaitot mikrobioloģiskos piesārņotājus. Kad urbums ir apstiprināts dzeramajam ūdenim, ZeroWater® darbojas ar akas ūdeni tāpat kā ar jebkuru citu krāna ūdeni.
ZeroWater® ūdens filtri rada vienīgo filtrēto ūdeni, kas atbilst TDS attīrīta, pudelēs pildīta ūdens definīcijai. Rezultātā jūs saņemat vēlamo attīrīta ūdens daudzumu bez liekām plastmasas pudelēm vai augstām izmaksām. Lielbritānijā ZeroWater® var maksāt tikai 10p par litru, lai iegūtu attīrītu un kvalitatīvu ūdeni.
ZeroWater® filtrētais ūdens tīrības pakāpe ir līdzīga tai, ko ražo no RO sistēmas. Mūsu sistēmas arī neizšķiež ūdeni un darbojas, pamatojoties uz smaguma spēku. Turklāt tie nav jāinstalē jūsu santehnikā.
Destilēts ūdens ir izgājis vārīšanās procesu, tvaiku pārvietojot citā traukā, ja tvaiki kondensējas tad pārējais paliek pirmajā traukā. Iztvaikojošie piemaisījumi atradīsies otrajā traukā esošajā ūdenī un nekur nepazudīs. Kamēr ZeroWater izmanto dejonizācijas procesu, kas ietver ūdens filtrēšanu šie piemaisījumi nav gala produktā. Jonu apmaiņas lodītes filtrā izvada jonus vai minerālus no ūdens. Cilvēki parasti saka, ka destilēts ūdens garša pliekani, turpretī ZeroWater tiek raksturots kā svaigs un atsvaidzinošs. Destilācijai ir nepieciešama arī elektrība, un ūdens apstrāde, kas prasa daudz laika.
Mūsu ūdens dod jums tādu pašu kvalitāti kā destilēts, bez elektrības vai grūtībām, ar kurām sakaraties, pārvadājot ūdeni atpakaļ mājās no veikala.
Ja vien jūsu RO nav īpaši paredzēta baktērijām un ir aprīkota ar UV gaismas vai ozona ģeneratoru, piemēram, ja jūsu baktēriju problēma rodas, jūsu RO membrāna ātri tiks piepildīta ar baktēriju bioplēvi. Pašlaik pārdotajām ZeroWater® sistēmām nav iespēju noņemt šīs baktērijas.
Ūdens mīkstināšanas sistēmas sadala nātriju vai kāliju ar kalciju, lai izvairītos no kalcija uzkrāšanās un ļautu ziepēm labāk iedarboties. Mīkstinātāji nav domāti dzeramā ūdens garšas uzlabošanai.
Dejonizētajā ūdenī ir attīriti visi izšķīdinātie neorganiskie savienojumi (vai joni). Parasti apmēram 95% no zināmajiem ūdens piesārņojumiem ir izšķīduši neorganiskie savienojumi. Tātad procesi, kas noņem jonus, potenciāli var noņemt līdz aptuveni 95% no visiem piesārņojumiem. Jonu apmaiņas process izmanto faktu, ka visiem joniem ir vai nu pozitīvs, vai negatīvs lādiņš. Jonu apmaiņas sveķi pievilina šos izšķīdušos neorganiskos savienojumus.Jonu apmaiņas sveķi ir izgatavoti no smalkām polimēru lodītēm - apmēram smilšu graudu lielumā. To sauc par jauktu lafeti, jo divu veidu lodītes ir sajauktas kopā. Katjonu lodīšu virsmā ir ūdeņraža joni (pozitīvs lādiņš). Anjonu lodīšu virsmā ir hidroksīda joni (negatīvs lādiņš). Sveķi darbojas, apmainot ūdenī esošos piesārņojošos jonus ar ūdeņraža un hidroksīda joniem. Piesārņojumi piestiprinās pie lodītēm, kamēr ūdeņradis un hidroksīds nonāk ūdenī. Šie divi joni apvienojas, veidojot H2O.


KO TĪRĪT FILTRU?


How-long-will-the-ZeroWater-Filter-last


Noklikšķiniet šeit, lai skatītu pilnu piesārņojumu sarakstu, ko ZeroWater attīra
https://zerowater.lv/lv/info/ko-nonem-zerowater-filtrs-kruze-dozators
Mūsdienu ūdens filtrēšanas tehnoloģijas nevar diskriminēt sliktas ķīmiskas vielas un labus minerālus, kas varētu būt ūdenī, filtrs noņem tos visus. Daudzi uztura speciālisti iesaka saņemt svarīgus vitamīnus un minerālvielas no labi sabalansēta uztura, un ne vienmēr tikai no ūdens.
ZeroWater® ir sertificēts, lai samazinātu svina daudzumu zemāku par standartiem, kurus noteikuši Lielbritānijas ūdens pakalpojumu sniedzēji (10 μg / l). ZeroWater® ir vienīgā gravitācijas padeves caurplūdes ierīce, kas sertificēta šajā kategorijā svina daudzuma samazināšanai.
ZeroWater® filtri ir neatkarīgi no zāļu kompānijām pārbaudīti, lai samazinātu farmaceitisko līdzekļu daudzumu no jūsu krāna ūdenī.
PVC ir plastmasas paveids, un tas neizdalās no mūsu plastmasas ūdens filtru sistēmām. Tā kā mūsu sistēmas ir sertificējušas NSF un tās ir izturējušas izskalojuma testus, mūsu ūdenī nevar būt nekādas plastmasas daļiņas.
Mūsu filtrus neatkarīgi no citām kompānijām pārbaudīja EPA sertificēta laboratorija, lai samazinātu fluora daudzumu ar kopējo piemaisījumu samazinājuma procentuālo daudzumu, kas ir 99%.
ZeroWater® filtriem un krūzēm ir materiāli, ko rūpniecībā parasti izmanto urāna apstrādei. ZeroWater® filtri un krūzes nav pārbaudīti, jo testēšanai ir nepieciešams daudz urāna.
Mūsu filtrus neatkarīgi no citām kompānijām pārbaudīja EPA sertificēta laboratorija, lai samazinātu arsēna daudzumu ar kopējo piemaisījumu samazinājuma procentuālo daudzumu, kas ir 99%.
ZeroWater® filtri un krūzes ir neatkarīgi pārbaudītas, lai samazinātu hloramīna līmeni. Hloramīna klātbūtne tomēr var samazināt paredzamo filtra kalpošanas laiku, tāpēc, ja ūdenī ir hloramīns, iespējams, nāksies nomainīt filtru biežāk nekā parasti.
Šobrīd ZeroWater® filtri nav pārbaudīti fenola attīrīšanai.
Šobrīd ZeroWater® filtri nav pārbaudīti, lai atdalītu no ūdens Cryptosporidium (mikrobioloģiskās cistas).
Pašreizējā ZeroWater® ūdens filtru sistēma ir paredzēta lietošanai ar ūdeni, kuru apstrādājis jūsu vietējais pakalpojumu sniedzējs, jo pašreizējais ZeroWater® ūdens filtrs neattīrīs mikrobioloģiskos piesārņojumus.
ZeroWater® ūdens filtri un krūzes neatdala izšķīdušo skābekli no ūdens.
Jā, ZeroWater® ūdens filtri ir NSF sertificēti, lai samazinātu hroma 6 daudzumu par 99,7%.


PROBLĒMU NOVĒRŠANA


Lai iegūtu perfektu 000, ZeroWater® ūdens filtra ieskrūvējuma vietā ir jābūt pilnīgam blīvējumam, lai novērstu jebkādu noplūdi. Pārliecinieties, vai ZeroWater® ūdens filtrs ir ieskrūvēts pareizi (vērojiet, vai šķērsgriezumā tas nav sasvēries) un pilnībā atrodas ūdens tvertnē. Pārliecinieties, ka starp ZeroWater® ūdens filtru un rezervuāru ir zils gumijas O veida gredzens un vai tas nav iestrēdzis nevienā no vītnēm.
"Kāpēc mans filtrētais ūdens garšo skābi vai tam ir zivju garša? Kad filtrētais ūdens pēc garšas ir skābs vai atgādina zivju garšu, filtrs ir sasniedzis izsīkuma punktu un tas ir jānomaina. Filtru kalpošanas ilgums katrā mājsaimniecībā ir atšķirīgs - tas ir atkarīgs no jūsu mājsaimniecības ūdens patēriņa un TDS (kopējo izšķīdušo cietvielu) daudzuma jūsu krāna ūdenī (ūdens ķīmija atšķiras atkarībā no avota un no tā, kā jūsu pilsēta vai pašvaldība to apstrādā ar vietējiem līdzekļiem). Lūdzu, skatiet bieži uzdoto jautājumu lapā esošo diagrammu (zem jautājuma, cik ilgi kalpos mans filtrs), lai noteiktu, cik galonu jūs iegūsiet vienā filtrā. Ir svarīgi periodiski pārbaudīt filtrēto ūdeni ar ūdens kvalitātes mērītāju, un, kad skaitītāja rādījums ir 006 vai augstāks, filtrs ir jānomaina."
Daži pavisam jauni filtri var ļaut smalkām oglekļa daļiņām nonākt ūdenī nogulšanas veida dēļ. Tas ir pilnīgi droši un to var novērst, skalojot sistēmu, līdz ūdens ir dzidrs.
Oglekli filtra iekšpusē pirms iesaiņošanas izskalo ar attīrītu ūdeni. Dažreiz tas var izraisīt nekaitīgu kondensāciju maisa / vāka iekšpusē.
Ūdens iziet cauri piecām pakāpēm, lai samazinātu jūsu ūdens daudzumu līdz 000. Lielākā daļa citu ūdens filtru izmanto tikai 1-2 pakāpes, tāpēc to ūdens nespēj sasniegt 000. Lēna ūdens plūsma ļauj zināt, ka ūdens ir pareizi iziet cauri katram posmam.
Atšķirībā no citiem populāriem ūdens filtriem, mūsu ZeroWater® ūdens filtri nav jāmērcē. Tomēr ir laba ideja ir izliet dažas tases, lai pārliecinātos, vai jūsu ūdens ir dzidrs un vai tā skaitlis ir 000.
Lūdzu, sazinieties ar mums info@zerowater.lv, lai mēs varētu novērst jūsu ūdens filtra krūzes problēmu un nodrošināt jums atbilstošo rezerves daļu. Lūdzu, neizmetiet vāku vai rezervuāru, jo tie joprojām ir darba kārtībā."
Digitālais skaitītājs - nospiediet ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, ja LCD ekrānā nav rādījumu, iespējams, jāmaina baterijas. Noņemiet skaitītāja galu un nomainiet ar (2) 357A vai (2) LR44. Gaismas indikators - ja gaismas indikators ir aptuveni vienu collu iegremdēts krāna ūdenī (nav filtrēts ZW). Ja tas neiedegas, iespējams, akumulators ir izlādējies. Ja jums ir gaismas indikators, ar ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, atkārtojiet tās pašas darbības, kuras, kamēr esat iegremdējis, nospiežat un turat ieslēgšanas / izslēgšanas pogu. Lai nomainītu akumulatoru, noņemiet skaitītāja / indikatora galu un nomainiet to ar (3) AG3.


FILTRA DERĪGUMA DATUMS


How-long-will-the-ZeroWater-Filter-last


Filtru darbības laiks katrā mājsaimniecībā ir atšķirīgs. Filtra kalpošanas laiks ir atkarīgs no TDS (kopējo izšķīdušo cietvielu) daudzuma nefiltrētajā ūdenī un sadzīves ūdens patēriņa (ūdens ķīmija atšķiras atkarībā no avota un no tā, kā jūsu pilsēta vai pašvaldība to apstrādā lokāli). Lūdzu, skatiet bieži uzdoto jautājumu lapā esošo diagrammu (zem jautājuma, cik ilgi ilgs mans filtrs), lai noteiktu, cik galonu jūs iegūsit vienā filtrā. Ir svarīgi periodiski pārbaudīt filtrēto ūdeni ar ūdens kvalitātes mērītāju, un, kad skaitītāja rādījums ir 006 vai augstāks, filtrs ir jānomaina. Ir ļoti ieteicams, lai lasījums nepārsniegtu šo rādījumu. Atšķirībā no parastajiem filtriem, daudzi pamana garšas vai smaržas atšķirības, kad ZeroWater® filtrs ir sasniedzis kalpošanas laiku. Mēs ļoti iesakām mainīt filtru savlaicīgi.
• Tas ir 5 pakāpju filtrs, kas ir pilnīgāks nekā parastie 2 pakāpju filtri
• jonu apmaiņas tehnoloģija, nevis tikai vienkārša oglekļa filtrācija
• Noņem praktiski visas (99,6%) nosakāmās izšķīdušās cietvielas, savukārt vadošie zīmoli noņem tikai līdz 50%
ZeroWater® filtra kalpošanas laiks ir atkarīgs no TDS daudzuma, nevis no tā, vai jūsu ūdens ir no akas, avota vai pašvaldības. Pirms urbuma ūdens filtrēšanas izmantojiet mūsu sistēmu un noteikti pārbaudiet to.
ZeroWater® sistēma satur īpašus materiālus, kas kavē baktēriju augšanu kārtridžā.
ZeroWater® filtri ir izgatavoti no polipropilēna, kas nesatur BPA. ZeroWater® ierīces ir izgatavotas no BPA brīva polipropilēna un ABS materiāliem.


SERTIFIKĀCIJAS


ZeroWater® krūzi un filtrus sertificē NSF International atbilstoši 42. un 53. standartam.
Filtrēšanas tehnoloģija ir tieši tāda pati kā krūkām, portatīvā filtrēšanas pudele šobrīd vēl nav sertificēta.


ZeroWater® TDS mērītājs


How-long-will-the-ZeroWater-Filter-lastNē, ZeroWater® TDS mērītājs mēra kopējo izšķīdušo cietvielu daudzumu un nav paredzēts svina līmeņa mērīšanai.
Iekļautais TDS skaitītājs nodrošina kopējo izšķīdušo cietvielu nolasījumu daļās uz miljonu, ppm.
Kopējās izšķīdušās cietās vielas (TDS) ir neorganiski piemaisījumi, kas atrodami ūdenī, un tas veicina ūdens garšas atšķirības. Izšķīdušās cietās vielas nonāk mūsu ūdensapgādē caur veciem cauruļvadiem, no ceļa sāļiem, pesticīdiem, mēslošanas līdzekļiem un daudz kā cita.
Mūsdienu ūdens filtrēšanas tehnoloģijas nevar diskriminēt sliktas ķīmiskas vielas un labus minerālus, kas varētu būt ūdenī, filtrs noņem tos visus. Daudzi uztura speciālisti iesaka saņemt svarīgus vitamīnus un minerālvielas no labi sabalansēta uztura, un ne vienmēr tikai no ūdens.
TDS mērītājs, kas ietilpst jūsu sistēmā, ir nodrošināts, lai jūs varētu izmērīt savu TDS pastāvīgi - iespējams, katru otro dienu. Tas ir īpaši svarīgi, ja jums ir augsts TDS ūdenī (virs 300), jo jūsu filtrs būs jāmaina biežāk. Izmantojot TDS mērītāju, lai bieži mērītu filtrēto ūdeni, jūs uzzināsiet, ka ir laiks mainīt filtru, pirms tas ir sasniedzis 006 rezultātu.
Tie pieņem 2 - 357A, 2-LR44 vai 3-AG3 baterijas, kuras var atrast jebkur, kur var iegādāties roku pulksteņu baterijas.
TDS mērītājs nevar noteikt neuzlādētas daļiņas, piemēram, organiskos piesārņotājus. Tas arī nevar noteikt neizšķīdušas daļiņas, piemēram, baktērijas.
Digitālais skaitītājs - nospiediet ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, ja LCD ekrānā nav rādījumu, iespējams, jāmaina baterijas. Noņemiet skaitītāja galu un nomainiet ar (2) 357A vai (2) LR44. Gaismas indikators - ja gaismas indikators ir aptuveni vienu collu iegremdēts krāna ūdenī (nav filtrēts ZW). Ja tas neiedegas, iespējams, akumulators ir izlādējies. Ja jums ir gaismas indikators, ar ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, atkārtojiet tās pašas darbības, kuras, kamēr esat iegremdējis, nospiežat un turat ieslēgšanas / izslēgšanas pogu. Lai nomainītu akumulatoru, noņemiet skaitītāja / indikatora galu un nomainiet to ar (3) AG3.
TDS līmenis mainās atkarībā no karstā vai aukstā ūdens, pat tad kad ņemts no tā paša krāna, jo cietvielas vieglāk izšķīst siltākā ūdenī, kas noved pie augstākiem nolasīšanas rezultātiem. TDS skaitītājs koriģē temperatūru, bet, ja ūdens ir pārāk karsts, tas uzrāda nepatiesi augstas vērtības. Parasti visprecīzākais rādījums būs istabas temperatūrā vai tuvu tai.


GARANTIJA


Ierobežota garantija uzņēmumam ZeroWater® ir dozatoriem, kannām, pudeļu filtrēšanas sistēmai, ceļojumu pudelei un TDS skaitītājam.Zero Technologies, LLC garantē, ka ZeroWater® dozatoru, karafes, krūzes, pudeles filtrēšanas sistēmu, ceļojumu pudeli un TDS mērītāju vienu gadu no iegādes dienas nesastapsies ar ražošanas defektiem, ja to lieto saskaņā ar Īpašnieka rokasgrāmatu. Šī viena gada laikā, ja jūsu ZeroWater® dozatorā, krūkā, kannā, pudeles filtrēšanas sistēmā, ceļojuma pudelē vai TDS mērierīcē (izņemot filtru) tiek atklāts ražošanas defekts, mēs atsevišķas detaļas nomainīsim bez maksas. Lai iesniegtu garantijas prasību, zvaniet pa tālruni vai apmeklējiet vietni. Ir nepieciešams datēts pirkuma pierādījums.
ZeroWater® filtra patronu ierobežotā garantijaZero Technologies, LLC garantē, ka tā ZeroWater® filtriem 30 dienu laikā no iegādes datuma nebūs ražošanas defektu, ja tos lieto saskaņā ar Īpašnieka rokasgrāmatu. Šajā 30 dienu laikā, ja jūsu ZeroWater® filtra kārtridžā tiek atklāts ražošanas defekts, mēs to nomainīsim bez maksas (atskaitot piegādes izmaksas). Ir nepieciešams datēts pirkuma apliecinājums. Lai iesniegtu prasību par bojātu ZeroWater® filtra kasetni, vispirms jums ir jāzvana pa tālruni un jārunā ar klientu apkalpošanas dienestu, lai atrisinātu problēmu.
Zero Technologies, LLC viena gada laikā no pirkuma dienas patērētājam garantē, ka TDS mērītājs tiek aizsargāts pret visiem materiālu un ražošanas defektiem, ja to lieto saskaņā ar Īpašnieka rokasgrāmatu. Šajā viena gada laikā, ja atklājat, ka kādas TDS mēraparāta daļas ir bojātas vai sabojātas jebkādu ražošanas defektu dēļ, mēs tās bez maksas nomainīsim pa tālruni 0203 9232947. Garantija neuzņemas atbildību par nejaušiem vai izrietošiem bojājumiem ; par zaudējumiem, kas radušies, nepareizi izmantojot preci vai izmantojot neatļautu pielikumu. Ciktāl cik to pieļauj vietējie likumi, šī garantija ir jebkāda cita tieša vai netieša garantija, ieskaitot jebkādu netiešu garantiju par tirdzniecību vai piemērotību, un tā izslēdz jebkādas citas ražotāja, izplatītāja vai izplatītāja saistības, ieskaitot jebkādu atbildību par īpaši, nejauši vai izrietoši zaudējumi. Ja jums nepieciešama apkope vai jums ir kādi jautājumi par ZeroWater® produkta lietošanu, lūdzu, zvaniet uz klientu apkalpošanas dienestu.