ZEROWATER PĀRNĒSĀJAMĀ FILTRA 2 NOMAINĀMI FILTRI

30,00 €
25,00 € Ietaupi 5,00 €
BEZ PVN
Izbaudiet lieliskas garšas ūdeni, izmantojot jaunākās filtru tehnoloģijas.

Filtrēšanas sistēma” ZeroWater” apvieno PIECAS sarežģītas tehnoloģijas, kas darbojas vienlaicīgi, lai no krāna ūdens attīrītos praktiski no visām izšķīdušajām cietvielām, nodrošinot Jums lieliskas garšas ūdeni. Šie ir vienīgie caurplūdes filtri tirgū, ko sertificējis NSF, lai samazinātu svina piemaisījumus.

”ZeroWater” filtrācija arī samazina par 99% visus jūsu fluorīdu piemaisījumus ūdenī.

ZEROWATER 5 PAKĀPJU DUBULTĀS JONU MAIŅAS FILTRU ĪPAŠĪBAS:
Sertificēts*, samazina svina un hroma daudzumu
Premium 5-Stage Dual-Ion Exchange filtrēšanas sistēma
Jonu maiņas sistēma, kas atbrīvo ūdeni gandrīz no visām tajā izšķīdušajām cietajām vielām
FDA izvirza prasību, lai TDS līmenis TĪRĀ ūdenī, kas ieliets pudelēs, sasniegtu 000-010 ppm.
ZeroWater ir vienīgais filtrs savā klasē, kas sasniedz šo līmeni

ĪPAŠA FILTRA TEHNOLOĢIJA AR KRĀSAS MAIŅU
ZeroWater Portable filtros tiek izmantota arī jaunās paaudzes filtru tehnoloģija ar krāsas maiņu.
Ikvienam filtram ir “Krāsas maiņas” lodziņš, kurā tiek parādīts, kad ieteicams mainīt filtru.
Kad lodziņā redzamā krāsa no sākotnēji pelēkās kļūst par dzintara krāsu, nomaniet filtru.

Portable ZeroWater Filter colour change

PIEZĪME: Pirms iepakošanas rūpnīcā filtrus skalo ar attīrītu ūdeni, lai nomazgātu ražošanas laikā radušās ogles daļiņas, jo viens no filtra slāņiem ir oglekļa filtrs. Ir normāli, ka, atverot jaunu filtra iepakojumu, tajā ir nedaudz ūdens.Var iegādāties veicot apmaksu kurjeram skaidrā naudā
Daudzums
  • -5,00 €
ZR-230

ZeroWater Premium piecu posmu filtrācija
Attīra 99,6% izšķīdušo cietvielu, ieskaitot svinu.

Nodrošina tīrākās garšas ūdeni

Ir sertificēts, lai samazinātu svina daudzumu


Šie nomaināmie filtri, kas paredzēti lietošanai ar ZeroWater pārnēsājamo filtru, ļauj arī ceļā baudīt lieliskas garšas ūdeni. ZeroWater filtrēšanas sistēma apvieno piecas komplicētas tehnoloģijas, kas kopā darbojas, lai atbrīvotu krāna ūdeni gandrīz no visām tajā izšķīdušajām cietajām vielām un piegādātu jums ūdeni ar lielisku garšu. Ja ūdens ir vidēji piesārņots (TDS rāda ~200 ppm), pārnēsājamais ūdens filtrs var iztīrīt ap 19 litru ūdens.

PĀRNĒSĀJAMĀ FILTRA 2 NOMAINĀMI FILTRI
Iegūstiet 000 ūdens, atrodoties ceļā, ar revolucionāro filtru nomaiņas tehnoloģiju. ZeroWater patentētā 5-pakāpju filtru tehnoloģija tagad ir pieejama portatīvajām ZeroWater pudelēm. Nelietojiet pirms vai pēc dezinfekcijas sistēmas mikrobioloģiski nedrošu vai nezināmas kvalitātes ūdeni. Personām, kurām nepieciešams īpašas mikrobioloģiskās tīrības ūdens, jākonsultējas ar ārstu. Ja nav paziņots citādi, komunālais ūdens ir dzerams. Piesārņojumi vai citas vielas, kas noņemtas vai samazinātas ar šo ūdens apstrādes ierīci, ne vienmēr ir visu lietotāju ūdenī. * Filtrēts no ūdensvada nākošs dzeramais ūdens, ko pārbaudījusi neatkarīga laboratorija (bet ne ASV pārtikas un zāļu administrācija), lai atbilstu ūdens kvalitātes prasībām un varētu lietot tīra produkta zīmi. Salīdzināts ar ūdeni, kas iegūts, lietojot vadošo filtru ražotāju filtrus.

“ZEROWATER” PIECU POSMU DIVKĀRŠĀ JONU APMAIŅAS FILTRA ĪPAŠĪBAS:
Sertificēts, lai samazinātu svina un hroma piemaisījumus Premium klases piecu posmu divkāršā jonu apmaiņas filtrācijas sistēma Jonu apmaiņas sistēma, kas praktiski pilnībā attīra ūdeni no visiem cietvielu piemaisījumiem Pēc FDA (Food and Drug Administration) prasījumiem ATTĪRĪTAJĀ dzeramajā ūdenī TDS (Total dissolved solids) jābūt no 000ppm līdz 010ppm. “ZeroWater” ir vienīgais filtrs, kurš spēj šo līmeni sasniegt. ZeroWater pirmajā filtrēšanas posmā aktīvā ogle un oksidācijas redukcijas kausējums atbrīvo no hlora garšas, kāda mēdz būt ūdensvada ūdenim. Jonu maiņas posmā notiek atbrīvošanās no gandrīz visām ūdenī izšķīdušajām cietajām vielām, no kurām to nav attīrījušas publiskās ūdens sistēmas, vai kuras pat var tikt ieskalotas ūdenī no caurulēm, piemēram, alumīnija, svina, cinka, nitrātiem u.c. Trīs papildu posmi ir iekļauti, lai atbrīvotu ūdeni no cita piesārņojuma un nodrošinātu, ka jūsu ūdenim pietiek laika sasniegt “000” cieto daļiņu rādītāju laboratorijas klases mērierīcē.

1. posms: rupjš filtrs sīko daļiņu/nosēdumu attīrīšanai.
2. posms: sadalītājs, kas maksimāli paildzina kontakta laiku.
3. posms: daudzslāņu sistēma, tiek izmantots aktīvās ogles un oksidācijas redukcijas sakausējums.
4. posms: vispusīga jonu maiņa.
5. posms: neausta membrāna, paredzēta atbrīvošanai no sīkajām daļiņām.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


ZEROWATER
ZR-230
Daudzums