ZEROWATER NOMAIŅAS FILTRS

25,00 €
AR PVN

Izbaudiet lieliskas garšas ūdeni, izmantojot jaunākās filtru tehnoloģijas.

Filtrēšanas sistēma” ZeroWater” apvieno PIECAS sarežģītas tehnoloģijas, kas darbojas vienlaicīgi, lai no krāna ūdens attīrītos praktiski no visām izšķīdušajām cietvielām, nodrošinot Jums lieliskas garšas ūdeni. Šie ir vienīgie caurplūdes filtri tirgū, ko sertificējis NSF, lai samazinātu svina piemaisījumus.

”ZeroWater” filtrācija arī samazina par 99% visus jūsu fluorīdu piemaisījumus ūdenī.

ZEROWATER 5 PAKĀPJU DUBULTĀS JONU MAIŅAS FILTRU ĪPAŠĪBAS:
Sertificēts*, samazina svina un hroma daudzumu
Premium 5-Stage Dual-Ion Exchange filtrēšanas sistēma
Jonu maiņas sistēma, kas atbrīvo ūdeni gandrīz no visām tajā izšķīdušajām cietajām vielām
FDA izvirza prasību, lai TDS līmenis TĪRĀ ūdenī, kas ieliets pudelēs, sasniegtu 000-010 ppm.
ZeroWater ir vienīgais filtrs savā klasē, kas sasniedz šo līmeni

PIEZĪME: Pirms iepakošanas rūpnīcā filtrus skalo ar attīrītu ūdeni, lai nomazgātu ražošanas laikā radušās ogles daļiņas, jo viens no filtra slāņiem ir oglekļa filtrs. Ir normāli, ka, atverot jaunu filtra iepakojumu, tajā ir nedaudz ūdens.

Var iegādāties veicot apmaksu kurjeram skaidrā naudā
Daudzums
ZR-001

43 vienības:

ZeroWater Premium piecu posmu filtrācija
Attīra 99,6% izšķīdušo cietvielu, ieskaitot svinu.

Nodrošina tīrākās garšas ūdeni

Ir sertificēts, lai samazinātu svina daudzumu



ZeroWater pirmajā filtrēšanas posmā aktīvā ogle un oksidācijas redukcijas kausējums atbrīvo no hlora garšas, kāda mēdz būt ūdensvada ūdenim.
Jonu maiņas posmā notiek atbrīvošanās no gandrīz visām ūdenī izšķīdušajām cietajām vielām, no kurām to nav attīrījušas publiskās ūdens sistēmas, vai kuras pat var tikt ieskalotas ūdenī no caurulēm, piemēram, alumīnija, svina, cinka, nitrātiem u.c.

Trīs papildu posmi ir iekļauti, lai atbrīvotu ūdeni no cita piesārņojuma un nodrošinātu, ka jūsu ūdenim pietiek laika sasniegt “000” cieto daļiņu rādītāju laboratorijas klases mērierīcē.

1. posms: rupjš filtrs sīko daļiņu/nosēdumu attīrīšanai
2. posms: sadalītājs, kas maksimāli paildzina kontakta laiku.
3. posms: daudzslāņu sistēma, tiek izmantots aktīvās ogles un oksidācijas redukcijas sakausējums.
4. posms: vispusīga jonu maiņa
5. posms: neausta membrāna, paredzēta atbrīvošanai no sīkajām daļiņām.

Sārņu vai citu vielu, no kurām ūdens, lietojot šo attīrīšanas iekārtu, tiek attīrīts vai samazināts to daudzums, var nebūt visu lietotāju ūdenī.

UN KAD VAJADZĒTU NOMAINĪT FILTRU?
Diemžēl precīzu filtra kalpošanas laiku nav iespējams noteikt.
Tas ir atkarīgs no piesārņojuma daudzuma ūdenī un katrā krānā tas ir atšķirīgs.
Lai zinātu, kad jums jāmaina filtrs, ar katru krūzi saņemat bezmaksas TDS mērītāju.
Katru nedēļu to ievietojat ūdenī, lai pārbaudītu, vai ir laiks nomainīt filtru.
Vai vēlaties uzzināt vairāk par TDS mērītāju vai to, kā Jūs montējat ūdens krūzi?
Lūdzu, izlasiet visu rokasgrāmatu. (SAITE ŠEIT)

PIEZĪMES!
Nelietojiet pirms vai pēc dezinfekcijas sistēmas mikrobioloģiski nedrošu vai nezināmas kvalitātes ūdeni.
Personām, kurām nepieciešams īpašas mikrobioloģiskās tīrības ūdens, jākonsultējas ar ārstu.
Ja nav paziņots citādi, komunālais ūdens ir dzerams.
Piesārņojumi vai citas vielas, kas noņemtas vai samazinātas ar šo ūdens apstrādes ierīci, ne vienmēr ir visu lietotāju ūdenī.

ATTĪRĪTĀ ŪDENS DAUDZUMS
Ūdens pārbaudes iekārta (TDS mērierīce) ir kalibrēta un sagatavota lietošanai.
TDS mērierīce norāda izšķīdušo cieto daļiņu daudzumu ūdenī, uzrādot to miljonajās daļās
(1 ppm = 1 miligrams izšķīdušo cieto daļiņu litrā ūdens).

Ja izšķīdušo cieto daļiņu ūdenī (saskaņā ar TDS rādījumiem) ir:
no 002 līdz 050 ppm (maz piesārņots ūdens) – iztīra ~ 150 litru
no 051 līdz 200 ppm (visbiežāk sastopamais piesārņotības līmenis) – iztīra no 95 līdz 150 litru
no 201 līdz 300 ppm (daudz cieto daļiņu) – iztīra no 55 līdz 95 litru
no 301 līdz 400 ppm (ļoti daudz cieto daļiņu) – iztīra no 30 līdz 55 litru

vairāk nekā 401 ppm (īpaši daudz cieto daļiņu) – iztīra 30 litru vai mazāk

ZEROWATER FILTER INCLUDES:


KĀ DARBOJAS ŪDENS FILTRS?

Filtrējot visas ūdenī izšķīdušās vielas, Jūs iegūstat tīrs ūdens.
Tas ir iespējams tikai ar speciālo “ZeroWater” piecu pakāpju filtru, nevis ar citām sistēmām.

ZEROWATER FILTRS IETVER:

ZEROWATER FILTER INCLUDES:



KAS IR TDS?

KOPĒJIE CIETVIELU PIEMAISĪJUMI

Cietvielu piemaisījumi ir mērījumi, kas mēra tādus piemaisījumus kā minerāļus, kā arī sāļus un organiskos savienojumus, kas izdalās ūdenī saskarē ar akmeņiem un citām virsmām. TDS daudzums var variēties no dažādām cietvielām (ieskaitot šos, bet ne tikai): kalcija, magnēzija, dzelzs, nātrija hlorīda un sulfīdiem (savienojumi, kas bieži sastopami gruntsūdeņu krājumos).

*Paaugstināts TDS līmenis var ietekmēt ūdens izskatu un garšu.

ZEROWATER FILTER INCLUDES:
what is TDS
Kopējo izšķīdušo cietvielu daudzums (TDS) attiecas uz minerāliem, sāļiem, metāliem, ieskaitot svinu, ķīmiskās vielas, fluoru, kas piesārņo jūsu dzeramo ūdeni.

“ZeroWater” tehnoloģija ir vienīgā ūdens filtrēšanas sistēma, kas attīra 99,6% no piemaisījumiem, un TDS līmenis kļūst ekvivalents ar TDS līmeni ūdenim, kurš tiek pildīts pudelēs.







Zemāk ir redzams ZeroWater” piecu pakāpju filtrs salīdzinājumā ar parasto neorganisko ķimikāliju filtriem, kas uzskaitīti EPA (Environmental Protection Agency) nacionālajos primārā dzeramā ūdens noteikumos, un piesārņotāji, kas uzskaitīti EPA sekundārajos dzeramā ūdens standartos. Parādīto rezultātu pamatā ir 150 litru filtrācija, kas ir dubults normas daudzums, lai nodrošinātu patērētāju drošību.

METĀLI


PIESĀRŅOJUMA
ZEROWATER FILTRIBRITA MAXTRA
VIDĒJĀ ZEROWATER REDUCĒŠANA
95%
VIDĒJĀ BRITA REDUCĒŠANA
68%
Antimons97%91%
Arsēns (+3)83%0%
Arsēns (+5)93%41%
Azbests97%8%
Bārijs98%88%
Berilijs97%70%
Kadmijs99.9%79%
Hroms 381%47%
Hroms 699.9%23%
Vara99%99%
Kobalts99%95%
Dzelzs98%99%
Svins97%80%
Mangāns98%52%
Dzīvsudrabs96%92%
Selēns98%0%
Sudrabs81%52%
Tallijs99%93%
Urāns99%90%
Cinks98%99%

NEORGANISKAS VIELAS



PIESĀRŅOJUMA
ZEROWATER FILTRIBRITA MAXTRA
VIDĒJĀ ZEROWATER REDUCĒŠANA
68%
VIDĒJĀ BRITA REDUCĒŠANA
33%
Hlors95%95%
Cianīds31%0%
Fluors41%17%
Nitrāti74%0%
Nitrīts81%28%
Berilijs55%81%

Kā testē” zerowater” filtrus?
Testa rezultāti, ko veica trešās puses laboratorija, ir balstīti uz NSF / ANSI pārbaudes protokolu par ūdens filtrācijas (tieši caurlejamā tipa) ierīcēm, kas uzskaitītas saskaņā ar Nacionālajiem primārā dzeramā ūdens standartiem.

Piesārņotie paraugi tika pārbaudīti pie vidējiem mainīgās pārspējamās koncentrācijas(Influent Challenge Concentration) līmeņiem, kas noteikti testēšanas protokolos pēc piesārņotāju veida. Parādīto rezultātu pamatā ir 150 litru filtrācija, kas ir dubults normas daudzums, lai nodrošinātu patērētāju drošību.

Šie rezultāti tiek aprēķināti no diviem vidējiem pH līmeņiem (6,5pH un 8,5pH) * NSF norādījumi sertificē piesārņotāja samazināšanās procentus pateicoties “ ZeroWater”. Šie rezultāti tiek aprēķināti no diviem vidējiem pH līmeņiem (6,5pH un 8,5pH). Testi veikti filtru kvalitātes testēšanas laboratorijā, LLC,(atrodas Vilmingtonā, DE). Filtru kvalitātes pārbaudes laboratorija, LLC ir neatkarīga ISO 17025 laboratorija, kuru sertificējuši WQA un IAPMO, lai pārbaudītu ūdens filtrus saskaņā ar NSF / ANSI Std 42, 53, 58, 401, 473, P231.

Testa rezultāti, kas balstīti uz NSF / ANSI testēšanas standartiem ūdens filtrācijas ierīcēm, ko veikusi kvalitātes filtru testēšanas laboratorija, LLC, kas atrodas Viljamstaunā, Ņūdžersijā, neatkarīgā ISO 17025 laboratorijā, atzinusi arī IAPMO.

”ZeroWater” piecpakāpju filtrs ar novērtēto tilpumu 75 litri un Brita 2-pakāpju standarta filtrs ar novērtēto tilpumu 150 litri tika pārbaudīti saskaņā ar izstrādāto ieteikto ikdienas patēriņu - 7,5 litri filtrācijas dienā. Uzrādītie rezultāti ir balstīti uz vidējo aprēķinu par katra filtra testa rezultātiem dzeramajam ūdenim, kura līmenis ir pH 6,5 un pH 8,5.

Caurlejamā tipa filtrācijas ierīce Brita® ir Brita®, L.P reģistrēta preču zīme, kas nav saistīta ar Zero Technologies, LLC.


Mainīgā pārspējamā koncentrācijas ūdens sagatavošana:

Metālu izaicinošais ūdens tika sagatavots, pievienojot atbilstošu daudzumu standarta reaģenta 20 litriem ūdens, lai iegūtu metālu koncentrāciju, kas noteikta NSF / ANSI standartā 42 vai 53 katram, izņemot tos metālus, kas nav iekļauti NSF / ANSI. Šie metāli tika sagatavoti 10 reizes pārsniedzot EPA dzeramā ūdens limita koncentrāciju šim metālam. Pārbaudes ūdens tika izvadīts caur katru filtru, viens otram blakus, ar ātrumu 1 litrs, 45 minūtes slodze / 45 minūtes atpūta, un no katra filtra tika paņemta filtrēta ūdens paraugu ik pēc 20 litriem un tika pārbaudīts katram metālam, izmantojot EPA metodi 200,8, izņemot dzelzi, kas tika pārbaudīta, izmantojot SM 3111-B. pH pielāgoja visiem piesārņotājiem līdz 6,5 un 8,5, un katram metālam tika uzrādīta abu rezultātu vidējā vērtība.

Neorganisko nemetālu parametru reaģējošs ūdens tika sagatavots, pievienojot attiecīgu daudzumu reaģenta standarta 20 litriem ūdens, lai katram parametram iegūtu koncentrāciju, kas norādīta NSF / ANSI standartā 42 vai 53, izņemot tos parametrus, kuri nav iekļauti NSF / ANSI standartā, šie parametri tika sagatavoti 10 reizes pārsniedzot EPA dzeramā ūdens limita koncentrāciju attiecīgajam parametram. Pārbaudes ūdens tika izvadīts caur katru
filtru, viens otram blakus, ar ātrumu 1 litrs, 45 minūtes slodze / 45 minūtes atpūta, no katra filtra paņēma filtrēta ūdens paraugu ik pēc 20 litriem un pārbaudīja katram parametram kopā ar izaicinošo ūdeni izmantojot attiecīgo EPA metodi vai standarta metodi ūdens pārbaudei.


Kopsavilkums:

Pārbaudītie savienojumi ir tādi, kurus EPA uzskaitījusi kā primāros un sekundāros dzeramā ūdens piesārņotājus. Pārbaudītie savienojumi ir uzskaitīti arī NSF / ANSI 53. standartā un 42. standartā ar noteiktām procedūrām filtriem ražošanas prasību samazināšanai. Šajā salīdzināšanas pētījumā izmantotā procedūra balstījās uz NSF / ANSI standartu 42. un 53. numuru 2018. gada izdevumiem. Šajā pētījumā izmantotās analīzes metodes ir EPA apstiprinātas dzeramajam ūdenim.


NSF (NSF International) – dibināts 1944. gadā kā Nacionālais Sanitārais Fonds, 1990. gadā nomanīja nosaukumu uz NSF International un paplašinājās pasaules tirgū kā ne tikai sanitāru organizācija. Burti no kā sastāv šīs organizācijas nosaukums šodien vairs nenes nekādu jēgu. Ražotāji, regulatori un patērētāji cer uz NSF International, lai izstrādātu sabiedrības veselības standartus un sertifikācijas programmas, kas palīdzētu aizsargāt pasaules pārtiku, ūdeni, patēriņa preces un vidi. NSF starptautiskā misija ir aizsargāt un uzlabot cilvēku veselību pasaulē. Kā neatkarīga, akreditēta organizācija veicina standartu izstrādi, un pakalpojumu grupas testē un sertificē produktus un sistēmas, kā arī nodrošina audita un riska pārvaldības risinājumus sabiedrības veselībai un videi.

ZEROWATER
ZR-001
43 vienības:
Daudzums