×

Juridiskā informācija

Apmeklējot jebkuru vietni, tā var saglabāt vai izgūt informāciju savā pārlūkprogrammā, galvenokārt "cookies" formā. Šī informācija, kas, iespējams, attiecas uz jums, jūsu vēlmēm vai jūsu interneta ierīci (datoru, planšetdatoru vai mobilo ierīci), visbiežāk tiek izmantota, lai veiktu vietnes darbību, kā jūs to domājat. Jūs varat uzzināt vairāk par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes šajā vietnē, un novēršot nebūtiskas sīkdatnes iestatījumus, noklikšķinot uz dažādām kategoriju kategorijām zemāk. Tomēr, ja jūs to izdarīsit, tas var ietekmēt jūsu vietnes pieredzi un pakalpojumus, kurus mēs varam piedāvāt.

Vispārīgā datu aizsardzības Regula ir jauna regula par digitālo privātumu, kas ieviesta 25. maijā 2018. Tas standartizē plašu un dažādu tiesību aktu kopumu par privātumu visā ES vienā noteikumu kopumā, kas aizsargā lietotājus visās dalībvalstīs.

Tiesības uz datu pārnesamību

Eksportējiet šajā veikalā glabātos personas datus. Izveidojiet Excel failu, kas satur visus jūsu datus.

Tiesības tikt aizmirstam

Izdzēsiet savu kontu kopā ar visiem saviem personas datiem. Visas jūsu adreses, pasūtījumi un cita informācija tiks dzēsta.

Tiesības būt anonīms

Mainiet datus ar fiktīviem datiem. Tas pasargās jūsu identitāti.

Tiesības būt informētam

Tas attiecas arī uz jebkuriem datiem, ko savākušas uzņēmējsabiedrības un privātpersonas, pirms to ievāc, ir jāinformē.

Tiesības ir informācija jālabo

Tas nodrošina, ka personas var atjaunināt savus datus, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi vai nepareizi.

Tiesības ierobežot apstrādi

Privātpersonas var pieprasīt, lai viņu dati netiktu apstrādāti.

Tiesības uz objektu

Tas nodrošina indivīdu tiesības pārtraukt savu datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos.

Tiesības jāpaziņo

Ja ir noticis datu drošības incidents, kas apdraud klienta personas datus, jums ir tiesības saņemt informāciju 72 stundu laikā, kad ir kļuvis zināms par pārkāpumu.

Cookie likumā

Gandrīz visas tīmekļa lapas izmanto sīkdatnes (mazus datu failus), lai uzglabātu informāciju tīmekļa pārlūkprogrammās. Dažās vietnēs to ir simtiem.